Клініка РОМА лікування

Для Вас: безпека, якість, сучасні цифрові технології, комфорт та пожиттєва опіка

Профілактика

Єдина частина людського організму, яка не здатна до самовідновлення – це зуб. І на відміну від інших тканин організму, втрата його маленької частини вже незворотня без допомоги лікарів-стоматологів. Саме тому профілактика – це основа Вашого стоматологічного здоров’я!

Детальніше

Дитяча стоматологія

Дуже часто нас питають – чи варто лікувати молочні зуби, адже вони і так випадуть? Відповідь однозначна: лікувати молочні зуби необхідно, оскільки від стану молочних зубів напряму залежить, чи будуть здоровими постійні зуби.

Детальніше

Терапія

За статистикою 98% людей на планеті хоча би раз у житті зіштовхувались із таким захворюванням, як карієс. Тут необхідне термінове лікування – пломбування зуба.

Детальніше

Ендодонтія

А чи знаєте Ви, якщо карієс не лікувати вчасно, інфекція поширюється глибше, в середину зуба, та спричиняє запалення нерва (пульпіт)? Як правило, в таких випадках, ми чуємо слова: “Треба витягати нерв!”

Детальніше

Ортодонтія

Вирівнювання зубів в Компанії «РОМА» – це модні тренди, які дарують не просто сяючу, а бездоганну усмішку. Переконайтесь, результат перевершить навіть Ваші найсміливіші мрії!

Детальніше

Ортопедія

Американськими стоматологами використовується близько 13 тонн золота в рік для виготовлення вкладок, коронок, мостів, і зубних протезів. Але ми давно попереду США і пропонуємо Вам білосніжні ортопедичні рішення з кераміки, циркону та інших інноваційних матеріалів!

Детальніше

Хірургія

Для того, щоб нарешті перестати боятись слів “видалення”, “операція”, “хірург” у Компанії “РОМА” для Вас є чудове рішення – це просто солодко спати під час хірургічних втручань.

Детальніше

8-мі зуби

Якщо стоматологи кажуть “Цей 8-ий зуб є дуже складний” – тоді Вам до нас. Наші хірурги працюють саме з такими випадками, використовуючи свою спеціальну методику атравматичного видалення.

Детальніше

Лікування у сні

Ви спите – Вас лікують у Medical Dream Center

Детальніше
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо