Ортопедія

Американськими стоматологами використовується близько 13 тонн золота в рік для виготовлення вкладок, коронок, мостів, і зубних протезів. Але ми давно попереду США і пропонуємо Вам білосніжні ортопедичні рішення з кераміки, циркону та інших інноваційних матеріалів!

Протезування зубів (ортопедична стоматологія) – це забезпечення результату в естетиці і функції там, де, на жаль, пломби й реставрації вже не можуть принести успіху, або коли зовсім потрібно відновити втрачені зуби. Простими словами ортопедія – це вініри, різноманітні коронки та протези.

Вініри – це дуже тонкі керамічні пластинки (товщина 0.2-0.6 мм). Фіксуються на передню поверхню зуба для корекції їх кольору та форми. Коли Ваша усмішка виглядає неестетично, вініри  — це саме для Вас. Коронки встановлюються на зуби при значному їх пошкодженні (більше 60% поверхні) або на зуби з полікованими кореневими каналами. Доволі часто пломба може сприяти розколу стінок зуба, якщо вони дуже тонкі, жувальне навантаження при цьому розподіляється на залишки зуба, які в результаті руйнуються і, як наслідок, зуб буде втрачено. Щоб уникнути такого ускладнення, варто зміцнити зуб коронкою.

Коронка на зубі – це як Ваш чохол на смартфоні, ніби й не обов’язково його носити, але бажання захистити свій гаджет, щоб він прослужив Вам якомога довше, перемагає.

У Клініці “РОМА” стоматолог-ортопед працює лише по цифровому протоколу. Це гарантує високу точність прилягання коронки до зуба, скорочує самі терміни виготовлення ортопедичної конструкції. Ми встановлюємо як тимчасові (пластмасові), так і постійні металокерамічні, найсучасніші, високо-естетичні безметалеві коронки (із діоксиду цирконію чи пресованої кераміки). 

При відсутності зубів відновлюємо цілісність зубного ряду коронками та протезами на дентальних імплантатах.

Відгуки нашіx пацієнтів

Софія Хомин

Чудова клініка,та привітний персонал. Дуже задоволена,рекомендую!👍🏻

Lena Mishturak

Дуже приємний персонал, гарне обслуговування, професіонали своєї справи! Дякую за рекомендацію!

Володимир Ільницький

ЧУДОВА КЛІНІКА! Завжди зустрічають ввічиві, усміхнені та комунікабельні адміністратори, які все підскажуть і порадять. Лікарі-стоматологи знавці своєї справи. Увесь стоматологічний інструментарій проходить стерелізацію та запаковується у крафтові пакети, а це є вагомим пріоритетом у виборі кліники, для мене, адже я є дотичним до медичної галузі і знаю як це важливо. Я впевнений, що у клініці “РОМА” не заражусь якоюсь хворобою під час стоматологічних маніпуляцій.
Хочу подякувати колективу та керівнику клініки і за сувмісництвом лікарю-ортодонту Ілик Олені Романівні за успішне ортодонтичне лікування. За цей період Ви стали для мене рідними.
ВИ НАЙКРАЩІ!
УСІМ РЕКОМЕНДУЮ!

Вартість процедури

Повна функціональна діагностика з планом лікування

2600 грн

Керамічний зуб, коронка Standart

від 8500 грн

Керамічний зуб, коронка Premium

від 12 000 грн

Керамічний зуб, коронка VIP

від 17 000 грн

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо