Ортодонтія

Вирівнювання зубів в компанії «РОМА» – це модні тренди, які дарують не просто сяючу, а бездоганну усмішку. Переконайтесь, результат перевершить навіть Ваші найсміливіші мрії!

Ортодонтія –  розділ стоматології, що займається профілактикою та лікуванням викривлених зубів та неправильного прикусу.

Для першого знайомства та огляду в ортодонта слід привести дитину одразу після прорізування всіх молочних зубів. Лікар огляне та дасть пораду, що потрібно робити для формування та розвитку правильного прикусу. Особливу увагу потрібно звернути на лікування молочних зубів для уникнення руйнування та їх передчасної втрати. На місці кожного молочного зуба, у визначений термін, прорізується постійний. Дітям необхідно відвідувати ортодонта один раз на рік навіть за умови вчасного та правильного росту зубів і аж до формування постійного прикусу.

Як відомо, вирівнювати криві зуби та прикус можна не лише дітям, але і дорослим, які в свій час чомусь не наважились чи соромились ортодонтичного лікування. Ортодонтичних апаратів існує велика кількість, але всі вони діляться на дві категорії: знімні та незнімні.

До знімних апаратів відносяться елайнери – це так звані прозорі капи, якими можна вирівнювати зуби. Це сучасна альтернатива брекетам. В Клініці “РОМА” ортодонтичне лікування здійснюється елайнерами відомого у всьому світі американського бренду – Invisalign. Діагностика та протокол лікування є повністю цифровими, завдяки сканеру 3D Shape, що дає можливість виготовити такі капи саме для Вас. Таке VIP лікування проходить набагато швидше, ніж зазвичай, комфортно, прогнозовано, а результат перевершить всі Ваші очікування! Слід розуміти, що капи потрібно носити 22 години на добу в ротовій порожнині (не в кишені!) та знімати їх лише під час вживання їжі або чищення зубів.

Незнімний апарат – брекет-система. На сьогоднішній день існує велика кількість брекет-систем, які відрізняються в залежності від матеріалу, з якого вони виготовлені (металеві, пластикові, керамічні, сапфірові, золоті), а також конструкцією (лігатурні та самолігуючі). У Клініці “РОМА” Ви можете обрати брекет-систему, яка Вам до душі та по кишені, проте обов’язково врахуйте рекомендації лікаря.

Лігатурні брекети STANDART –  фіксуються на зуби,  до них кріпиться дуга (яка власне і вирівнює зуби) за допомогою лігатур-резиночок (еластичних або металевих). Протягом лікування цією системою ортодонта потрібно відвідувати в середньому 1 раз на 3-4 тижні. Середня тривалість такого лікування 2-2,5 роки.

Безлігатурні брекети “Damon” STANDARTplus – мають певні позитивні відмінності від попередніх у своїй будові та принципі дії. Сам брекет фіксується на зубі, в нього встановлюється дуга, яка закривається спеціальним замочком (резиночки відсутні). Протягом усього лікування кількість відвідувань скорочується до 10-12 візитів, адже збільшується інтервал між візитами (1 раз на 8-10 тижнів), що зручно для більшості пацієнтів, особливо, для тих, які мешкають в інших містах чи країнах.

Наш досвід вирівнювання зубів безлігатурною брекет-системою “Damon” складає більше 12 років. Використання цієї системи – це шлях до покращення якості ортодонтичного лікування. Тому наш ортодонт не зупиняється і завдяки своєму постійному зросту та вдосконаленню пропонує абсолютно новий вид самолігуючих брекетів – Insignia PREMIUM.

Безлігатурні брекети Insignia PREMIUM – це цифрова ортодонтична брекет-система, яка дозволяє створювати брекети та дуги абсолютно індивідуалізовані під кожен окремий Ваш зуб. Так-так, не стандартний набір із заводу, а повністю виготовлений конкретно для Вашого лікування. Завдяки цифровій діагностиці внутрішньоротовим сканером, ця PREMIUM пропозиція відрізняється високою комп’ютерною точністю, дискомфорт практично відсутній, тривалість лікування скорочується аж до 25%, а це економія Вашого часу, бо на чверть разів менше потрібно буде приходити до стоматолога. Це абсолютно нові можливості у плануванні та управлінні процесом вирівнювання зубів.

Після завершення ортодонтичного лікування наступає не менш важливий період – утримання досягненого результату (ретенційний). Зазвичай на задній поверхні зуба фіксуються незнімні спеціальні плетені дуги (ретейнери) та виготовляються індивідуальні капи для нічного використання. Важливо пам’ятати, що ретенційний період у дітей триває вдвічі довше від ортодонтичного лікування, а у дорослого – іноді буває пожиттєвим.

Обираючи ортодонтичне лікування в компанії РОМА Ви отримуєте результат, який перевершить всі Ваші очікування!

ВІДГУКИ НАШІX ПАЦІЄНТІВ

Тарас Басараб

Хороша стоматологічна клініка. Працюють хороші спеціалісти, завжди привітний колектив, з обережністю ставляться до пацієнта. Чудова та позитивна атмосфера. Завжди стерильно чисто. Відвідую я та мої родичі. Всі задоволені, нарікань не було. Рекомендую.

Solja Hataranjak

Хороша клініка із висококваліфікованими фахівцями.
Зручна локація і дуже професійна профільна робота із дітками.
Персонал реєстратори дуже приємний та відкритий, легко надали необхідну мені консультацію.

Юля Кузьович

Однозначно найкраща клініка!!! Особисто хочу подякувати Ілик Олені Романівні та Олі яка завжи допомагає, за те, що робить мою усмішку досконалою та бездоганною !!! Окрема подяка Гошко Ірині та її асистенту Галині за відчайдушну працю та мої здорові , красиві зубки. Завдяки лікуванню, саме у Ірини я полубила стоматологію на усе життя. Тепер завжди з нетерпінням та радістю чекаю наступного візиту до стоматолога. А ваші адміністратори , як друга мама у дома,привітно зустрінуть, порадять,підкажуть, і саме основне, завжди нагадають про візит. Ви усі найкращі!!!!!

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Лікування брекет-системою STANDART

від 1200$

Лікування брекет-системою STANDARTplus

від 1900$

Лікування брекет-системою PREMIUM

від 2600$

PREMIUM лікування елайнерами Lime Unit

від 2800$

VIP лікування елайнерами

від 4500$

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо