Ендодонтія

А чи знаєте Ви, якщо карієс не лікувати вчасно, інфекція поширюється глибше, в середину зуба, та спричиняє запалення нерва (пульпіт)? Як правило, в таких випадках, ми чуємо слова: “Треба витягати нерв!”

Ендодонтія – це лікування кореневих каналів. Буває вона первинною та вторинною. Первинна ендодонтія спричинена незворотніми змінами в нерві зуба (пульпі), трапляється це, як наслідок, коли інфекція потрапила в нерв (ускладнення карієсу). Показом до вторинної ендодонтії є інфекція на верхівці кореня, пов’язана, наприклад, з попередньо погано полікованим кореневим каналом. Первинна та вторинна ендодонтія включає в себе: механічну очистку і обробку спеціальними медикаментами та пломбування кореневих каналів. 

Ще з початку 2000-х років у Клініці РОМА для проведення якісного ендодонтичного лікування використовується спеціальний стоматологічний мікроскоп KAPS (Німеччина). Поєднання потужного безтіньового освітлення і великого збільшення дозволяють лікарю-ендодонтисту проводити роботу з високою точністю і ретельно видаляти з каналу усі інфіковані тканини. Використання мікроскопа відкриває багато можливостей, особливо тоді, коли потрібно виявити наявність прихованих кореневих каналів, тріщин їх стінок, вигини, бічні відгалуження, полегшити лікування каналів з нетиповою будовою, що часто зустрічається. Також його слід використовувати тоді, коли необхідно витягнути уламки інструментів, знайти і закрити перфорації каналів, якісно перелікувати раніше недоліковані канали.

Зверніть увагу! Несвоєчасне лікування запалення нерву може супроводжуватись періодичними загостреннями, проявами яких є біль та набряк. А некоректне пломбування каналів у окремих стоматологів, котрі не спеціалізуються в ендодонтії,  може призвести до незворотних змін та навіть втрати зуба.

Слід розуміти, що зуб із полікованими кореневими каналами, як суха гілка, тому часто такі зуби можуть розколюватися, мати тріщини через вживання твердої їжі. Щоб уникнути цього і зберегти результат лікування якомога довше – ми завжди рекомендуємо покривати такий зуб коронкою, що є надійним захистом.

ВІДГУКИ НАШІX ПАЦІЄНТІВ

Софія Хомин

Чудова клініка,та привітний персонал. Дуже задоволена,рекомендую!👍🏻

Володимир Ільницький

ЧУДОВА КЛІНІКА! Завжди зустрічають ввічиві, усміхнені та комунікабельні адміністратори, які все підскажуть і порадять. Лікарі-стоматологи знавці своєї справи. Увесь стоматологічний інструментарій проходить стерелізацію та запаковується у крафтові пакети, а це є вагомим пріоритетом у виборі кліники, для мене, адже я є дотичним до медичної галузі і знаю як це важливо. Я впевнений, що у клініці “РОМА” не заражусь якоюсь хворобою під час стоматологічних маніпуляцій.

Соломія Дорожівська

Всім рекомендую стоматологічний центр Рома. Найкращий стоматологічний центр для роботи з дітками із особливими потребами.Людяність, розуміння,гарне ставлення до пацієнтів, відчуваєш ніби вдома.Особливо вдячна лікарю-ортодонту – Олені Романівні,лікарю-хірургу- Романії Романівні та анестезіологу за проведену роботу,яка була надзвичайно важкою.Лікування у медичному сні було легким ,безболісним та єдиним можливим варіантом у моїй складній ситуації .Щиро вдячна за високий професіоналізм!Особливо за те, що не втрачаєте людяності! До вас хочеться повертатися знову! Дякую!

Вартість процедури

Лікування кореневого каналу переднього зуба

від 3050 грн

Лікування кореневих каналів премоляра

від 4450 грн

Лікування кореневих каналів жувального зуба

від 5750 грн

Штифтування скловолоконним штифтом

1100 грн

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо