ЛІКУВАННЯ УВІ СНІ

Ви спите – Вас лікують у Medical Dream Center

Це перший в Україні проект інклюзивної стоматології. Він створений на основі нашого більш ніж 25-річного досвіду і немає жодного аналогу в Україні. Окремий будинок площею 250 кв м обслуговує тільки одну операційну. Цей простір є повністю у Вашому розпорядженні під час лікування, що забезпечує комфорт та анонімність перебування.

У центрі медичного сну *MDC проводиться лікування зубів уві сні, як дітям, так і дорослим. Нашому наймолодшому пацієнту — 1 рік.  Жодних вікових обмежень. 

Водночас інклюзивність – робить можливим комфортне перебування та лікування людей з інвалідністю. Ми враховували принцип доступності та безбар’єрності при розробці проекту. 

 У MDC проводять будь-яке стоматологічне лікування під час медичного сну. Санація усієї ротової порожнини для Вашої дитини чи для Вас проводиться зазвичай за один візит.

За безпеку та якість медикаментозного сну відповідає наша надійна, кваліфікована анестезіологічна бригада. Ми забезпечені новим обладнанням, виробниками якого є лідери світового ринку. Завдяки цим двом складовим ми гарантуємо Вам безпечний та комфортний сон.

Які покази до лікування уві сні?          

Лікування зубів уві сні – це ідеальне рішення, яке забезпечує стоматологічне здоров’я для тих, хто  завжди боявся стоматологів, у кого низька чутливість до місцевого знечулення, великий об’єм лікування або хто має супутні захворювання. 

А для людей з інвалідністю це є іноді єдиним можливим методом лікування.

Препарати, з якими ми працюємо, є безпечними, не токсичними. Вони не викликають звикання, не накопичуються в організмі людини та виводяться природнім шляхом протягом 24-х годин. Це дозволяє нам працювати з дітьми та дорослими, що страждають на такі захворювання, як епілепсія, аутизм, ДЦП, синдром Дауна, вади серця, розлади ментального здоров’я.                          

У дітей першим кроком введення в сон є інгаляція спеціальним препаратом – севофлуран, що подається через наш новий, сучасний апарат Drager. Для дитини процедура інгаляції, як така – це знайомо, оскільки, в домашніх умовах вони часто роблять її за медичними показами. В операційну малечу запрошуємо тільки з кимось із родичів, щоб вона почувала себе у безпеці. Дивлячись улюблений мультик, на руках у мами, наш маленький пацієнт дихає через масочку і всього за кілька секунд плавно занурюється у сон. Після чого, розпочинається саме лікування.
*В операційній строго заборонено перебування сторонніх осіб під час лікування згідно наказу МОЗ.

У MDC є окрема кімната вибудження з комфортним ліжком, де пацієнти, чи це дорослі чи діти, мають змогу прокинутись вже поруч із близькими.

Відгуки нашіx пацієнтів

Тарас Басараб

Хороша стоматологічна клініка. Працюють хороші спеціалісти, завжди привітний колектив, з обережністю ставляться до пацієнта. Чудова та позитивна атмосфера. Завжди стерильно чисто. Відвідую я та мої родичі. Всі задоволені, нарікань не було. Рекомендую.

Володимир Ільницький

ЧУДОВА КЛІНІКА! Завжди зустрічають ввічиві, усміхнені та комунікабельні адміністратори, які все підскажуть і порадять. Лікарі-стоматологи знавці своєї справи. Увесь стоматологічний інструментарій проходить стерелізацію та запаковується у крафтові пакети, а це є вагомим пріоритетом у виборі кліники, для мене, адже я є дотичним до медичної галузі і знаю як це важливо. Я впевнений, що у клініці “РОМА” не заражусь якоюсь хворобою під час стоматологічних маніпуляцій.
Хочу подякувати колективу та керівнику клініки і за сувмісництвом лікарю-ортодонту Ілик Олені Романівні за успішне ортодонтичне лікування. За цей період Ви стали для мене рідними.
ВИ НАЙКРАЩІ!
УСІМ РЕКОМЕНДУЮ!

Софія Хомин

Чудова клініка,та привітний персонал. Дуже задоволена,рекомендую!👍🏻

Вартість процедури

Медичний сон тривалістю 30 хвилин (інгаляційний)

3800 грн

Медичний сон для дітей до 2-х годин

6100 грн

Медичний сон для дорослих до 2-х годин

7100 грн

Кожна додаткова година медичного сну

2200 грн

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо