ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ

Правильний та належний догляд за ротовою порожниною – запорука здоров’я Вашої усмішки. Лікування зубів варто починати при перших ознаках карієсу: чорних цятках на зубних фісурах, а також жовтого нальоту. Основним методом лікування карієсу є пломбування зубів.

Пломбування – це пряма реставрація пошкоджених зубів, яка проводиться безпосередньо у ротовій порожнині із застосуванням спеціальних матеріалів (композитів). Такий вид реставрації передбачає відновлення цілісності, функціональності та естетичності коронкової частини зуба. 

Професіонали Компанії ‘РОМА’ мають багатовіковий досвід та працюють із сучасним обладнанням та матеріалами, що дозволяє зробити процес пломбування безболісним, а також запобігти виникненню вторинного карієсу та розповсюдженню його по ротовій порожнині.

ЕТАПИ ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ

  • Стоматолог проводить огляд і у разі необхідності призначає додатково рентген-діагностику;
  • Під місцевою анестезією проводимо комфортне лікування уражених зубів (якщо кількість уражених зубів карієсом є від 5 – таке лікування рекомендуємо проводити у медичному сні);
  • Використовують кофердам (ізоляція від слини та бактерій), видаляють уражені карієсом тканини зуба та готують поверхню до пломбування;
  • Пломбування сучасними композитами, які максимально відтворюють колір та форму зуба ;
  • Полірування –  надання пломбі блиску.

Ми використовуємо у своїй роботі лише сучасні композитні матеріали нового покоління, що мають достатню міцність, щоб витримувати жувальні навантаження,то за кольором і прозорістю зовсім не відрізняються від емалі Вашого зуба.

ВІДГУКИ НАШІX ПАЦІЄНТІВ

Ірина Возна

Лікувалась в клініці Рома,вразило чуйне відношеня усього персоналу клініки,справді дуже приємно коли адміністратори нагадують про візит,лікарі якісно виконують свою роботу,а асистенти допомагають їм у цьому😊Особливо хочу відмітити лікаря Гошко Ірину Степанівну та її асистента Стахів Галину,мої реставрації це робота справжніх художників👍👍👍

Solja Hataranjak

Хороша клініка із висококваліфікованими фахівцями.
Зручна локація і дуже професійна профільна робота із дітками.
Персонал реєстратори дуже приємний та відкритий, легко надали необхідну мені консультацію.

Григорій Гудима

Найкраща клініка в регіоні. Я вражений професійністю усіх лікарів. Дякую за безпеку та привітність кожного працівника.Ви найкращі!!!

Вартість процедури

Пломбування (фотополімер/композит)

від 980 грн

Художня реставрація зуба (фотополімер/композит)

від 1550 грн

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо