Центр медичного сну

Ви спите – Вас лікують у Medical
Dream Center

Це перший в Україні проєкт інклюзивної стоматології. Він створений на основі нашого більш ніж 25-річного досвіду і немає жодного аналогу в Україні. Окремий будинок площею 250 кв м обслуговує тільки одну операційну. Цей простір є повністю у Вашому розпорядженні під час лікування, що забезпечує комфорт та анонімність перебування.

У центрі медичного сну *MDC проводиться лікування уві сні, як дітям, так і дорослим. Нашому наймолодшому пацієнту — 1 рік.  Жодних вікових обмежень. 

Водночас інклюзивність – робить можливим комфортне перебування та лікування людей з інвалідністю. Ми враховували принцип доступності та безбар’єрності при розробці проєкту. 

У MDC проводять будь-яке стоматологічне лікування під час медичного сну. Санація усієї ротової порожнини для Вашої дитини чи для Вас проводиться зазвичай за один візит.

Сучасне обладнання

За безпеку та якість медикаментозного сну відповідає наша надійна, кваліфікована анестезіологічна бригада. Ми забезпечені новим обладнанням, виробниками якого є лідери світового ринку. Завдяки цим двом складовим ми гарантуємо Вам безпечний та комфортний сон.

пробудження після лікування

Які покази до
лікування уві сні?

Лікування уві сні – це ідеальне рішення, яке забезпечує стоматологічне здоров’я для тих, хто  завжди боявся стоматологів, у кого низька чутливість до місцевого знечулення, великий об’єм лікування або хто має супутні захворювання. 

А для людей з інвалідністю це є іноді єдиним можливим методом лікування.

Препарати, з якими ми працюємо, є безпечними, не токсичними. Вони не викликають звикання, не накопичуються в організмі людини та виводяться природнім шляхом протягом 24-х годин.

Це дозволяє нам працювати з дітьми та дорослими, що страждають на такі захворювання, як епілепсія, аутизм, ДЦП, синдром Дауна, вади серця, розлади ментального здоров’я.

i Love roma

Компанія РОМА крокує в ногу із сучасністю, Вам не потрібно їхати за майбутнім на край світу, адже воно вже поруч.

Ви спите – Вас лікують
у Medical Dream Center

давай до нас

Ми в Instagram

Приєднатись
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо