8-мі зуби

Якщо стоматологи кажуть: “Цей 8-ий зуб є дуже складний”, – тоді Вам до нас. Наші хірурги працюють саме з такими випадками, використовуючи свою спеціальну методику атравматичного видалення.

Чи потрібно видаляти зуби мудрості?

Думки хірургів-стоматологів розділяються: більшість наполягає на їх видаленні, а інші  – навіть не звертають на них увагу. А дарма! Все частіше зуби «мудрості» приносять лише шкоду. Ми практично не їмо твердої їжі, наші щелепи еволюційно стають меншими і звідси першою та найпоширенішою причиною видалення є відсутність місця. 8-мі зуби просто не поміщаються в наших щелепах.

Як результат – неповне і неправильне прорізування, запалення, біль, набряк, травмовані щоки (покусані), головний біль, хруст і проблеми із скронево-нижньощелепним суглобом.

Другою, і не менш поширеною, причиною є ортодонтичні покази. Якщо Вам планується лікування брекетами, то, швидше за все, кваліфікований лікар рекомендуватиме видалення 8-х зубів, щоб було достатньо місця рухати зубами у щелепах та й уникнути рецидиву в майбутньому.

Видалення зубів мудрості буває звичайним та складним (атипове видалення ретинованого зуба). Останнє означає, що Ваш зуб непрорізаний та має нестандартне розміщення в щелепі. Для цього наші хірурги використовують спеціальну методику атравматичного видалення, не травмуючи при цьому кістку. Найкраще працювати із зубами, які ще є зародками (у віці 15-17 років). Таке видалення має кілька переваг: є прогнозованим, швидким та менш травматичним. Проте, вікових обмежень немає. Працюємо навіть з найскладнішими випадками, тому, якщо усі стоматологи кажуть, що це “дуже важкий зуб” – Вам до нас!

Унікальна пропозиція у Клініці РОМА — видалення одразу всіх 4-х зубів за один візит у медичному сні.

ВІДГУКИ НАШІX ПАЦІЄНТІВ

Solja Hataranjak

Хороша клініка із висококваліфікованими фахівцями.
Зручна локація і дуже професійна профільна робота із дітками.
Персонал реєстратори дуже приємний та відкритий, легко надали необхідну мені консультацію.

Lena Mishturak

Дуже приємний персонал, гарне обслуговування, професіонали своєї справи! Дякую за рекомендацію!

Юля Кузьович

Однозначно найкраща клініка!!! Особисто хочу подякувати Ілик Олені Романівні та Олі яка завжи допомагає, за те, що робить мою усмішку досконалою та бездоганною !!! Окрема подяка Гошко Ірині та її асистенту Галині за відчайдушну працю та мої здорові , красиві зубки. Завдяки лікуванню, саме у Ірини я полубила стоматологію на усе життя. Тепер завжди з нетерпінням та радістю чекаю наступного візиту до стоматолога. А ваші адміністратори , як друга мама у дома,привітно зустрінуть, порадять,підкажуть, і саме основне, завжди нагадають про візит. Ви усі найкращі!!!!!

Вартість процедури

Видалення зуба мудрості звичайне

2100 грн

Атипове видалення зуба мудрості

3500 грн

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо