Видалення зубів

Хірургічна стоматологія у Компанії “РОМА” – це передові та безболісні методи лікування складних випадків захворювань ротової порожнини. 

Зберегти зуби пацієнту – першочергове завдання кожного лікаря-стоматолога. У сучасній стоматології, видалення постійного зуба вважається крайнім, радикальним заходом. До видалення хірурги Компанії ‘РОМА’ вдаються лише тоді, коли зберегти зуб неможливо.

Хірургічна стоматологія давно перестала бути дискомфортною та такою, що лякає.

Адже саме для Вас ми створили Центр медичного сну, де можуть бути проведені будь-які стоматологічні втручання, у тому числі операції. 

ПОКАЗИ ДО ВИДАЛЕННЯ ЗУБА

 • Запущений карієс,  в результаті якого утворився періодонтит;
 • Хронічні інфекційні ураження, у тому числі кісти зуба великих розмірів;
 • Неправильне положення зуба, що викликає порушення прикусу або інші показання перед використанням брекет-систем для вирівнювання зубного ряду;
 • Тріщина в зубному корені

МЕТОДИ ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ

У стоматології розрізняють декілька видів хірургічного втручання:

 • просте;
 • складне;
 • атипове

просте – це звичайне видалення безнадійного зуба, який не має анатомічних особливостей чи інших перешкод під час видалення

складне – це видалення, яке потребує додаткової діагностики (КТ), роз’єднання коренів зубів для атравматичної дії на кістку

атипове – це видалення зубів, котрі знаходяться в товщі щелепи та потребують доступу через кістку (зазвичай, це не прорізані зуби мудрості та надкомплектні зуби)

У Компанії ‘РОМА’ метод видалення вибирають в залежності від розташування зуба та складності випадку.

ВИДАЛЕННЯ МОЛОЧНИХ ЗУБІВ У ДІТЕЙ

Зазвичай, батьки, як і діти, забувають чи лінуються чистити зуби – у результаті на зубах залишається велика кількість нальоту. Якщо його не очистити вчасно, то це призводить до утворення карієсу, його ускладнень і запальних процесів ясен.

Покази до видалення молочних зубів:

 • Тимчасовий зуб дуже зруйнований, є загроза ураження зачатка постійного зуба;
 • При наявній патологічній резорбції кореня (через інфекцію прогниває нерв, і вона виходить за межі зуба);
 • Розхитаний зуб, що травмує навколишні тканини;
 • Затримка фізіологічної заміни

Ваша дитина боїться стоматолога?

Тоді Вам точно до нас!

У нас є можливість полікувати усі зуби за один візит у медичному сні, без стресу для дитини та батьків.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЗУБА

 • Не можна їсти протягом 2 годин після операції, далі протягом дня рекомендується уникати твердої і гарячої їжі, жувати потрібно на протилежній від видалення стороні;
 • Протягом доби після операції не можна гріти область видалення (прикладати руку до щоки, спати на щоці з боку операції і т.д.), не можна застосовувати теплі компреси. Також не можна відвідувати лазню, сауну і приймати гарячу ванну в день видалення.
 • Не рекомендується вживати алкогольні напої протягом доби після видалення зуба;
 • Бажано уникати фізичних навантажень;
 • Чистити зуби необхідно навіть після видалення! Протягом доби після операції дозволяється не чистити зуби тільки на стороні видалення

ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРЕБІГ

 • Набряк – це фізіологічна реакція організму на хірургічне втручання.

Щоб зменшити його, в день операції слід прикладати холод до щоки;

На другий день набряк може наростати, на третій день він, як правило, спадає.

 •  Після припинення дії анестезії може виникнути ниючий біль в області видалення. Тоді можна прийняти таблетку знеболювального, рекомендованого стоматологом.
 • У першу добу після видалення зуба можливе невелике підвищення температури тіла (вважається нормою підвищення до 37,5)

Компанія ‘РОМА’ дбає про своїх пацієнтів та забезпечує післяопераційний та медикаментозний супровід.

ВІДГУКИ НАШІX ПАЦІЄНТІВ

Ірина Возна

Лікувалась в клініці Рома,вразило чуйне відношеня усього персоналу клініки,справді дуже приємно коли адміністратори нагадують про візит,лікарі якісно виконують свою роботу,а асистенти допомагають їм у цьому😊Особливо хочу відмітити лікаря Гошко Ірину Степанівну та її асистента Стахів Галину,мої реставрації це робота справжніх художників👍👍👍

Володимир Ільницький

ЧУДОВА КЛІНІКА! Завжди зустрічають ввічиві, усміхнені та комунікабельні адміністратори, які все підскажуть і порадять. Лікарі-стоматологи знавці своєї справи. Увесь стоматологічний інструментарій проходить стерелізацію та запаковується у крафтові пакети, а це є вагомим пріоритетом у виборі кліники, для мене, адже я є дотичним до медичної галузі і знаю як це важливо. Я впевнений, що у клініці “РОМА” не заражусь якоюсь хворобою під час стоматологічних маніпуляцій.
Хочу подякувати колективу та керівнику клініки і за сувмісництвом лікарю-ортодонту Ілик Олені Романівні за успішне ортодонтичне лікування. За цей період Ви стали для мене рідними.
ВИ НАЙКРАЩІ!
УСІМ РЕКОМЕНДУЮ!

Roman Huduma

Чудова клініка. Надзвичайно привітний персонал. Хочу подякувати лікарю Цяпка Христині за надзвичайний підхід до діток та її помічнику Олі. Моя доця в захваті від візитів до стоматолога. А також адміністратор Валя яка завжди з посмішкою зустрічає та нагадує про візит. Рекомендую усім клініку Рома, кращих за вас немає.

Хірургічна стоматологія ціни

Видалення зуба

від 930 грн

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо