Профілактика

Єдина частина людського організму, яка не здатна до самовідновлення – це зуб. І на відміну від інших тканин організму, втрата його частини вже непоправна без допомоги лікарів-стоматологів. Тому профілактика – це основа Вашого стоматологічного здоров’я.

Чому важлива культура чищення зубів змалечку та професійна гігієна у стоматолога двічі на рік?

Кожна десята людина забуває або просто не проводить щоденний ритуал чищення зубів. Це сумна статистика, адже для здоров’я Ваших зубів стоматологи рекомендують чистити зуби щонайменше двічі на день по 2-3 хв. Це стосується як дорослих, так і дітей.

Особливо важливою є сама техніка чищення, адже недостатньо просто потримати щітку у роті чи порухати нею туди-сюди. Для ретельного та правильного очищення використовують допоміжні засоби гігієни, такі як зубна нитка чи міжзубний йоршик та ополіскувач. Зауважимо, що без використання вищеперерахованих допоміжних засобів ризик виникнення карієсу значно збільшується.

Найважливішою складовою профілактики стоматологічних захворювань є професійна гігієна ротової порожнини. Її рекомендовано проводити, як правило, не рідше, ніж 2 рази на рік. Оскільки саме під час чистки ми дбаємо не лише про зняття нальоту та каменю з Ваших зубів, а й забезпечуємо здоров’я м’яких тканин загалом, щоб Ваші зуби прослужили якнайдовше, не розхитувались та не випадали.

Будь-яке планове лікування у Клініці “РОМА” розпочинається з професійної гігієни. Проводять її новими, сучасними інструментами, так званими кюретами, звуковим та ультразвуковим наконечниками, повітряно-абразивним методом Air-flow. Наприкінці емаль зуба полірується спеціальними пастами. Ви гарантовано отримаєте чисті та гладенькі, сяючі зуби, свіжий подих, а що найголовніше – будете завжди випереджати серйозні захворювання ротової порожнини. А для чого витрачати більше, якщо карієсу можна уникнути, а, особливо, його ускладнень.

Відгуки нашіx пацієнтів

Ірина Возна

Лікувалась в клініці Рома,вразило чуйне відношеня усього персоналу клініки,справді дуже приємно коли адміністратори нагадують про візит,лікарі якісно виконують свою роботу,а асистенти допомагають їм у цьому😊Особливо хочу відмітити лікаря Гошко Ірину Степанівну та її асистента Стахів Галину,мої реставрації це робота справжніх художників👍👍👍

Тарас Басараб

Хороша стоматологічна клініка. Працюють хороші спеціалісти, завжди привітний колектив, з обережністю ставляться до пацієнта. Чудова та позитивна атмосфера. Завжди стерильно чисто. Відвідую я та мої родичі. Всі задоволені, нарікань не було. Рекомендую.

Solja Hataranjak

Хороша клініка із висококваліфікованими фахівцями.
Зручна локація і дуже професійна профільна робота із дітками.
Персонал реєстратори дуже приємний та відкритий, легко надали необхідну мені консультацію.

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Професійна гігієна (первинне зняття зубних відкладень)

1550 грн

Професійна гігієна (повторне зняття зубних відкладень - кожні 3-6 місяців)

1250 грн

Професійна гігієна у дітей (віком від 14 до 18 років)

1050 грн

Професійна гігієна у дітей (віком від 7 до 14 років)

850 грн

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо