Клініка РОМА - це досвід, вартий довіри!

Компанія “РОМА” заснована у 1995 році

Інноваційні технології, високий рівень довіри пацієнтів, постійний розвиток, сучасні стандарти та протоколи надання стоматологічної допомоги стали основою створення нашої компанії.

Сьогодні це потужний проєкт у галузі стоматології: ми єдині у нашому регіоні, де проводять комплексне стоматологічне лікування та лікування уві сні. 

Ми пишаємось, що компанія “РОМА” входить до переліку сучасних клінік та відповідає європейському стандарту ІSO. Це означає, що Ви отримаєте злагоджений процес лікування і будете у захваті від нашого обслуговування. 

Безпеку та захист пацієнтів забезпечують ретельна дезінфекція та стерилізація всіх інструментів.

Ми гарантуємо, що у Клініці РОМА Ви НЕ ІНФІКУЄТЕСЬ гепатитами В і С, ВІЛ/СНІДом та іншими захворюваннями, що можуть стати загрозою Вашому життю та здоров'ю!

діагностика та планування

Розпочинаючи комплексне стоматологічне лікування, велику увагу ми приділяємо цифровій діагностиці та плануванню. Обладнання нашої клініки дозволяє здійснювати ґрунтовне обстеження всієї ротової порожнини.

Для обстеження зубних рядів і стану зубощелепної системи ми використовуємо  комп’ютерний томограф останнього покоління Vatex PaX-i3D Smart, що дозволяє робити 3D рентгени, ортопантомограму та навіть телерентгенограму. Апарат працює на надмалих дозах опромінення, в 10 разів менших за дози, які випромінюють інші томографи. Тому цей вид обстеження не має протипоказань за віком.

Ми також використовуємо цифровий сканер 3D shape, за допомогою якого можемо отримати найточнішу модель Ваших зубів та продемонструвати майбутню, вже ідеальну усмішку.

Над Вашим планом лікування працює не один стоматолог, а ціла команда лікарів. Лікарі попередньо зустрічаються на консиліумі де, на основі Ваших побажань та ґрунтовно проведених обстежень, обговорюють усі можливі варіанти лікування. Далі Ви обираєте варіант найкращий для Вас.

Успіх та прогнозованість майбутнього результату напряму залежить від сучасної діагностики та досконалого, комплексного плану лікування

У нас вузько-профільні спеціалісти

Запорукою найкращого лікування для Вас є скоординована робота кваліфікованих лікарів, що мають відповідну спеціалізацію.

У команді “РОМА” працюють профільні стоматологи усіх спеціалізацій, а саме: стоматологи-терапевти, дитячі стоматологи, ендодонтист, пародонтолог, гігієністи, ортодонт, хірург та ортопед.

Такий підхід завжди матиме перевагу над практикою, так званого, універсального стоматолога. Лікуючись у нас, не потрібно проходити додаткові обстеження чи лікування у окремих спеціалістів за межами клініки.

Предметом особливої гордості клініки є сучасні методи лікування:

  • медичний сон у Medical Dream Center
  • digital протокол лікування
  • індивідуалізоване ортодонтичне лікування як дорослих, так і дітей
  • мікрохірургічні втручання!

Компанія РОМА крокує в ногу із сучасністю, Вам не потрібно їхати за майбутнім на край світу, адже воно вже поруч.

давай до нас

Ми в Instagram

Приєднатись