Хірургія

Для того, щоб нарешті перестати боятись слів “видалення”, “операція”, “хірург” у Компанії “РОМА” для Вас є чудове рішення – це просто солодко спати під час хірургічних втручань.

Зберегти зуби пацієнтові – першочергове завдання кожного лікаря-стоматолога. У сучасній хірургічній стоматології визначено цілий комплекс оперативних втручань для збереження зубів. До прикладу, видалення кіст, пародонтологічні операції, закриття оголення кореня (рецесія), тощо. При проведенні таких оперативних втручань доволі часто застосовують кістково-пластичні замінники. Це матеріали для заповнення дефектів кістки.

Для відновлення об’єму кістки та виправлення її дефекту проводять операцію аугментації. Такі операції доцільні після складного видалення зуба, а також тоді, коли йдеться про імплантацію. Особливо важливо це у видимій естетичній ділянці. Для проведення кісткової пластики використовується матеріал, який при взаємодії з кров’ю людини утворює власну, нову кістку.

Причин втрати зубів є багато – травми, видалення відповідно до медичних показів тощо. Проте існують різні шляхи вирішення проблеми відновлення втрачених зубів. Найбільш ефективним з них є імплантація.

Імплантат – це штучний корінь зуба, виготовлений із титану. Після його встановлення на місці втраченого зуба відбувається його зростання з кісткою (остеоінтеграція). Таким чином він стає надійною опорою для майбутньої коронки. Зубна імплантація – це не лише можливість збереження естетики зубного ряду, але й оптимальний спосіб відновлення функції втрачених зубів. 

Імплантати встановлюють у таких випадках:

– при заміні одного втраченого зуба;

– при заміні декількох зубів (імплантати можуть використовуватись як опора для мостоподібного протезу);

– при повній відсутності зубів (пацієнти позбавляються необхідності користуватися знімними протезами, маючи натомість незнімну конструкцію).З розвитком імплантології як науки, з’явилися нові підходи до такого, здавалося б, нескладного втручання, як видалення зуба. Оскільки для імплантації необхідно максимально зберегти кісткову тканину, то при видаленні зуба слід мінімізувати можливість травми ясен, кісткових стінок та міжкореневих перегородок. При видаленні багатокореневих зубів це завдання є особливо складним. В нормі корені зубів з усіх боків знаходяться у кістковій тканині. Товщина цієї тканини є різною, подекуди дуже тонкою, менше 1 міліметра. Після видалення зуба маємо кісткову ямку (лунку), яка заповнюється згустком крові. У випадку, коли відсутня одна зі стінок лунки (інколи і більше), без проведення кісткової пластики неможливо отримати об’єм кістки, необхідний для встановлення імплантата. Ці фактори вимагають так званого атравматичного методу видалення зуба. Саме тому в Клініці “РОМА” використовують мікроскоп навіть під час хірургічних втручань.

Хірургічна стоматологія давно перестала бути дискомфортною та такою, що лякає.  Адже  саме для Вас ми створили Центр медичного сну, де можуть бути проведені будь-які стоматологічні втручання, у тому числі операції.

Хірурги-стоматологи, володіючи арсеналом сучасних методик лікування та використовуючи їх у щоденній практиці, досягають відмінних результатів, відновлюють своїм пацієнтам ефективну жувальну функцію і забезпечують максимальні естетичні результати, що додає неабияку впевненість у собі.

ВІДГУКИ НАШІX ПАЦІЄНТІВ

Ірина Возна

Лікувалась в клініці Рома,вразило чуйне відношеня усього персоналу клініки,справді дуже приємно коли адміністратори нагадують про візит,лікарі якісно виконують свою роботу,а асистенти допомагають їм у цьому😊Особливо хочу відмітити лікаря Гошко Ірину Степанівну та її асистента Стахів Галину,мої реставрації це робота справжніх художників👍👍👍

Володимир Ільницький

ЧУДОВА КЛІНІКА! Завжди зустрічають ввічиві, усміхнені та комунікабельні адміністратори, які все підскажуть і порадять. Лікарі-стоматологи знавці своєї справи. Увесь стоматологічний інструментарій проходить стерелізацію та запаковується у крафтові пакети, а це є вагомим пріоритетом у виборі кліники, для мене, адже я є дотичним до медичної галузі і знаю як це важливо. Я впевнений, що у клініці “РОМА” не заражусь якоюсь хворобою під час стоматологічних маніпуляцій.
Хочу подякувати колективу та керівнику клініки і за сувмісництвом лікарю-ортодонту Ілик Олені Романівні за успішне ортодонтичне лікування. За цей період Ви стали для мене рідними.
ВИ НАЙКРАЩІ!
УСІМ РЕКОМЕНДУЮ!

Roman Huduma

Чудова клініка. Надзвичайно привітний персонал. Хочу подякувати лікарю Цяпка Христині за надзвичайний підхід до діток та її помічнику Олі. Моя доця в захваті від візитів до стоматолога. А також адміністратор Валя яка завжди з посмішкою зустрічає та нагадує про візит. Рекомендую усім клініку Рома, кращих за вас немає.

Хірургічна стоматологія ціни

Видалення зуба

від 930 грн

Операція імплантації (без вартості імпланту)

11885 грн

Кісткова пластика в ділянці одного зуба (без вартості біоматеріалів)

6800 грн

Пластика вуздечки губи/язика

1650 грн

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо