Терапія

За статистикою 98% людей на планеті хоча би раз у житті зіштовхувались із таким захворюванням, як карієс. Тут необхідне термінове лікування – пломбування зуба.

Карієс – одна з найчастіших проблем, з якою пацієнти звертаються до стоматолога-терапевта. Появу больових відчуттів та дискомфорту не можна ігнорувати. Адже карієс буде  розвиватись і надалі, що може призвести до незворотнього наслідку – втрати зуба.

Карієс має кілька стадій розвитку – від маленької плями до об’ємної порожнини в зубі. Він може мати гострий чи хронічний перебіг. В залежності від стадії та активності перебігу лікар завжди підбере ефективний для Вас варіант лікування.

У Клініці “РОМА” застосовують цифрові методи діагностики та контролю якості лікування. Ми ізольовуємо хворий зуб від ротової порожнини за допомогою кофедаму. Використовуємо лише сучасні композитні матеріали нового покоління, що мають достатню міцність, щоб витримувати жувальні навантаження, та за кольором і прозорістю зовсім не відрізняються від емалі Вашого зуба. 

Лікування є комфортним, тому що проводиться під місцевою анестезією. Якщо кількість уражених зубів карієсом є від 5 і більше – таке лікування можна провести за один візит у медичному сні. Це краще рішення для уникнення дискомфорту та економії Вашого часу.

Своєчасне і якісне терапевтичне лікування – це запорука здоров‘я та краси Вашої усмішки!

ВІДГУКИ НАШІX ПАЦІЄНТІВ

Ірина Возна

Лікувалась в клініці Рома,вразило чуйне відношеня усього персоналу клініки,справді дуже приємно коли адміністратори нагадують про візит,лікарі якісно виконують свою роботу,а асистенти допомагають їм у цьому😊Особливо хочу відмітити лікаря Гошко Ірину Степанівну та її асистента Стахів Галину,мої реставрації це робота справжніх художників👍👍👍

Solja Hataranjak

Хороша клініка із висококваліфікованими фахівцями.
Зручна локація і дуже професійна профільна робота із дітками.
Персонал реєстратори дуже приємний та відкритий, легко надали необхідну мені консультацію.

Григорій Гудима

Найкраща клініка в регіоні. Я вражений професійністю усіх лікарів. Дякую за безпеку та привітність кожного працівника.Ви найкращі!!!

Вартість процедури

Пломбування (фотополімер/композит)

від 1080 грн

Художня реставрація зуба (фотополімер/композит)

від 2180 грн

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо